Sandefjord Håndball (SH) er en felles topphåndballsatsing for klubbene Sandefjord TIF, Sandar, HG Gokstad og Tjølling. Hovedmålet er: SH skal være en lokal utviklingsklubb på høyt nasjonalt nivå med minimum 50 % av spillerne hentet fra samarbeidsklubber eller fra klubber i nærliggende kommuner.

Sport

Herrer Elite/Rekrutt

Hovedtrener Herrer elite
Einar Veierød
Tlf 93403474
Epost: einar@sandefjordhandball.no

Ass. trener
Anders Holand Pettersen
Tlf 92884842
Epost: anders@sandefjordhandball.no

Sportslig leder:
Ole Thomas Nøstvold
Tlf 98667602
Epost: ot@sandefjordhandball.no
Fysisk trener
Fredrik Johannessen
Tlf
Epost: fredrik.johannessen@yahoo.com

Naprapat
Per Thomas Mørk
Tlf 90559255
Epost: ptm@helsepark.no

Trener Rekrutt/junior
Fredrik Svendsen
Tlf 95400817
Epost: fredrik@sandefjordhandball.no

Ola Sørdahl
Tlf 47240000
Epost: ola.sordahl@sandefjord.kommune.no

Tobias Skuggedal Hansen
Tlf 99129188
Epost: tobias.s.h@hotmail.com



Damer/Junior damer

Hovedtrener Damer/Junior
Petter Kjærnes
Tlf 93087788
Epost: petter@sandefjordhandball.no

Ass. trener
Henriette Hovland Christiansen
Tlf 99539657
Epost: henriette@sandefjordhandball.no

Sportslig leder Damer/junior
Lars Brustad
Tlf 92264645
Epost: lars@sandefjordhandball.no


Administrasjon

Daglig leder


Markedsansvarlig
Fredrik Svendsen
Tlf 95400817
Epost: fredrik@sandefjordhandball.no

Arrangementsansvarlig


Fellesadresse: post@sandefjordhandball.no


Styret

Leder: Knut Bakke
Tlf 90844582
Epost knut.bakke@enwa.com

Nestleder: Pål Lund
Styremedlemmer: Rikke Jensen, Gunnar Bjønnes, Sylvi Einhausen, Thomas Thorsen
Vara: Gylve Setlo